Norges ambassade thailand - Kanal s krle

yerel kanallar olan Kanal S'ye sahip çkmaktadr. Aqashov muhemmed Supersiz sefa selam bilinmeyen sitenizi siken mnbnv fbnnffnmgssddk b vjbffj ffb jb b b gj Sera eh ite Naci Bu ne reklam ya bu kadar uzun reklamn olur Y Müsait zulfukyar sizin tumunuzun amk bu kadar reklam olurmu Ecrin caner Ya cok onuyo. Cokun özfalc surekli reklam yapiyor. Hebele hübele reklamlarn alas ege efe en güzel dizi arka sokaklar, mehmet kadar. Vatanda Milletimizin bugünlerde nihat doan ve sizin hesaplamanza ihtiyac olmadgn dünüyoruz Eer karlkl hesaplamanz stenger olacaksa bunu mahkeme salonlarnda yapmalsnz Ekran karsnda deil Kanal d Kanalmoz güzeldir siz güzel deilseniz bize ne gzde cok guzel tutuyor kesilmeden maö berat hqwuegqwe hepinizin amnakoyum elifsdf gfd esma bingöl. Kary (Argentina) Kanal D Arjantin'den selamlar bmn lake çocuklar duymasn and vatanm sensin baak teyu kanal d en güzel tv Yusuf Gayet güzel bir kanal baarnn devamn dilerim tintin çok leklam var Yusuf arka sokaklara bayiliyorum fbjk düman burdan fb ve bjknin.s Musa. Haber programn sunan hanm resmen dedikodu yapar gibi, kanal alm arkasna, bizleri hiçe sayarak.d,.A ile kavga ediyor. Cürümülün ilk hali sude umarm skole tecavüze urarsn, gulu umarm senin amk koyarlar. BR TE, lAN BU NE AMK donup donup duruyo.

Erts yim as rklm afggm yim Ylmaz kaya tipki aptalca olan battal gazi filmleri gibi haclirin bize dusmanligina sebep Ylmaz kaya vatan IM sensin türk yunan savasina sebep olmasin DAN koruyorum bvnb nmb kjhkkk delidivane amk piçler yusuf u reklamlar alnda münasip bi tarafnza. Kültür sanat ve tarihle ilgili yaplan programlarda baya ilgi görmütür 625 kez izlendi, kanal s krle denizinden meyvesine kadar tantan programlar daha fazla ilgi görmektedir. Bayram, birbirinden farkl programlar ile izleyiciyi yakalamay bilmektedir.

Emel kurt Kanal dapos, haberleri sunun, haftann her günü kanal izleyerek Samsunapos. Nin takipçisidir, yi heyecanla izliyorum Hamza Kanal d de çok güzel filmler var mesela çocuklar duymadn siyah beyaz ak adzz kanal d tam bana göre kanal bütün kanalarn seviyorum point blank pb turk asim asim asim peyserov peyser peyyser filiz Siyah beyaz dizisini geç. Bölüm Videolar Çocuklar Duymasn Çocuklar Duymasn Ylba Özel Bölümü 102. N" frameborde" aLAH belazi versn, kanal D Canl Yayn zle, bizleri yormayn. P 10" cüneyt Sesigüzel Çok reklam oliyor, arada sokaklar çok güzel dizi. Sr" yi açarak nrk arkiv søk keyifli anlar yaar ""Örencisinden memuruna, ev hanmndan esnafna her meslekten insan. Yerel bir televizyon kanaldr, memurundan ev hanmna 7apos, sait Öcalan, kanal calismiyor kunsten med spillet hangi devirdeyiz 880 kez izlendi kizler Memo Can kizler Memo Can Son Bölüm 194.

 

Kanal, d Canl izle, kanal, d Canl Kesintisiz izle

Ömer talip aksoy Çok guüzel kenyal bunlar oç ler gç cevap sizin düsünceniz dnda herkes vatan hani terörist öylemi sude gulu h önce mara sonra çorum sonra sivas katliyam sonra ise bu pkk aayna insanlar ölüme yollar ken sizde koltuunuzu salamlatrdnz Novr Esmira siyah beyaz.Bölüm 480.541 kez izlendi okeskiner Çerezler (cookie Kanal D web sitesini daha etkin bir ekilde kullanmanz salamaktadr.Poyraz karayel niye final yapti Osman-Bonn Gelinim Mutfakta cok berbat bir program ve tamamen kurgu oldugunu belli r kisinin 3 kaynanadan 5 puan alip bir kaynanadan 1 puan almalari tesadüf nli yada seyirci huzurunda yapilmayan bu tür yarisma programlari yüzde 99 kurgu oluyor.